Życzenia na urodziny J.Ś. Gyalwang Drukpy

Uratowana Welanda II w nowym domuW tym roku, podobnie jak w ubiegłym, postanowiliśmy uratować życie konia skazanego na śmierć, jako nasz dar na urodziny J.Ś. Gyalwang Drukpy. Poprzez fundację „Zwierzęta Eulalii” która przeprowadzała zbiórkę na uratowanie konia Goldiego dowiedzieliśmy się że wraz z nim ma być sprzedana do rzeźni klacz Welanda II. Piękna, łagodna klacz, która w swoim końskim życiu urodziła wiele rasowych źrebiąt, a teraz była już niepotrzebna. Wyglądało, że nie ma dla niej ratunku, a wtedy podjęliśmy decyzję o ratowaniu tej końskiej matki. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i szczodrości wielu osób udało się ją uratować. Jest teraz bezpieczna, wraz z Goldim przebywa pod troskliwą opieką. Pieczę nam nimi sprawuje Fundacja „Zwierzęta Eulalii”. Oczywiście, teraz wyzwaniem jest codzienne utrzymanie koni, jeśli możecie i nie jest Wam obojętny los Welandy to przekażcie proszę Fundacji „Zwierzęta Eulalii” datek na jej wyżywienie. My, naszymi działaniami ratujemy zwierzęta od śmierci, oni muszą zadbać o nie przez cały rok.

Nadwyżka pieniężna została ofiarowana J.Ś. Gyalwang Drukpie, wpłaciliśmy pieniądze  Fundacji „Viva” na ratowanie życia ośliczki Elwirki, a także wsparliśmy akcję ratowania życia chorych piesków. Wszystkie te piękne działania, jakie dokonaliśmy wszyscy razem, ofiarowaliśmy w intencji jak najdłuższego życia J.Ś. Gyalwang Drukpy i wszystkich wspaniałych Mistrzów. On sam nieustannie zachęca nas do takich działań swoim przykładem, aktywnie ratując zwierzęta i prosząc o ich godne traktowanie. Nie zapomina też o ludziach. Właśnie w klinice przy klasztorze Druk Amitabha po raz kolejny przeprowadzono bezpłatne operacje oczu.

 

 

Poniżej tłumaczenie życzeń jakie przekazaliśmy J.Ś. Drukpie wraz z naszym prezentem:

Szczęśliwych Urodzin Najdroższy Holiness

W ten pomyślny dzień Twoich Wspaniałych Urodzin, my, studenci i przyjaciele z Polski, mając to szczęście chcielibyśmy życzyć Ci długiego życia wolnego od przeszkód, wspaniałego zdrowia i obyś zawsze był szczęśliwy, a Twoje życzenia i dążenia oby zawsze od razu spełniały się, nie dając Ci powodów do zmartwień.

I znowu zainspirowałeś nasze serca, Drogocenny Guru, tak, że połączyliśmy nasze siły miłującej dobroci i szczodrości i uratowaliśmy życie pięknej klaczy skazanej na śmierć w rzeźni.

Oby ten szlachetny czyn był symbolem Miłości – wychodzenia z ciemności niewiedzy, oby miał siłę zniszczyć chciwość, arogancję, samolubność i okrucieństwo a zamiast tego oby narodziła się miłująca dobroć obejmująca wszystkie, duże małe i najmniejsze czujące istoty, nasze matki.

Tą wspaniałą modlitwę aspiracji ofiarowujemy Ci, drogocenny Guru, oby właśnie teraz spełniła się, i oby to działanie i modlitwa napełniły radością Twoje serce, Panie Współczucia.

Goldi współtowarzysz niedoli

Welanda i Goldi już uratowani

Welanda II

Ośliczka Elwirka

 Kartka z naszymi życzeniami