Urodziny J.Ś. Gyalwang Drukpy

W ośrodku fundacji w MusułachDrodzy przyjaciele. Zbliżają się urodziny Jego Świątobliwości Gyalwang Drukpy. W zeszłym roku wspaniale udało się nam ofiarować prezent - posążek Wadżrajogini. Jego Świątobliwość bardzo się ucieszył czytając kartkę z życzeniami, że tak wiele osób pamiętało o Jego urodzinach i dało temu wyraz.

W tym roku pomysł na prezent urodzinowy też pojawił się spontanicznie - wykupmy konia. Ofiarowując Jego Świątobliwości konia, a właściwie szansę konia na dalsze godne życie, zrobimy to z intencją aby nasze pozytywne działania przyczyniły się do długiego życia Jego Świątobliwości. On sam bardzo aktywnie ratuje życie zwierząt i często zachęca nas do takich działań. Mamy nadzieje, że dzięki szczodrości nas wszystkich, także i tym razem uda nam się zebrać potrzebne pieniądze na ten wspaniały prezent. Koszt wykupienia jednego konia to 2500 zł. Minimalnie tyle potrzebujemy zebrać pieniędzy do 13-go lutego. Dzień później robimy przelew na konto Fundacji Pegasus http://www.konie-pegasus.pl/ . Zachęcamy do lektury o działalności tej fundacji. To piękne i inspirujące działania.

W czasie interwencji W czasie interwencji

W ośrodku fundacji w Musułach W ośrodku fundacji w Musułach

20-go lutego w Dzień Urodzin Jego Świątobliwości będziemy mogli z radością przekazać prezent - ofiarowanie życia z dedykacją w intencji Jego długiego życia. Mamy nadzieję, że kartka z życzeniami znowu wypełni się wieloma imionami i tym sposobem podtrzymamy więź z Jego Świątobliwością i uradujemy Go naszym działaniem. Kontaktowaliśmy się już z tą fundacją i chcemy Wam przekazać, że ucieszyła ich bardzo nasza akcja i chęć pomocy bo podjęliśmy się też tłumaczenia strony Pegasus na język angielski, tak aby można było dotrzeć do większej ilości osób (prześlemy info. do wszystkich ośrodków Drukpy, prosimy też prześlijcie dalej) i w ten sposób uratować większą ilośc zwierząt od koszmaru śmierci w rzeźni.

Bardzo prosimy przy wpłacie napisać darowizna-urodziny oraz podać swoje tybetańskie imię, jeśli macie.

Oto numer konta dla przelewów krajowych:34 1050 1575 1000 0023 2183 5171

O.M. DRUK JESZE DORDŻE

Oto numer konta oraz adres dla przelewów międzynarodowych: PL 34 1050 1575

1000 0023 2183 5171 kod BIG Swift INGBPLPW

dla: O.M. DRUK JESZE DORDŻE

Oby Nowy Rok Wodnego Węża przyniósł pokój, harmonię i szczęście.

Drukpa Polska